Зимовий Сад

Трошки історії

Дуже цікава робота як з точки зору технічних рішень так і з історії реалізації. Як вже було не один раз з нашими клієнтами, якось один раз попрацювавши з нашою командою, через деякий час вони знову повертаються до нас з новим проектом. Договір з замовником ми підписали в кінці року, і поки їхав профіль трапилась війна…. Але життя продовжується і влітку, потихеньку, ми почали відновлювати роботу і реалізацію проекту.

Раніше на місці зимового саду, стояла схожа конструкція але з пластику і полікарбонату, вона вся протікала і влітку в ній було страшенно спекотно, а взимку конструкція не тримала тепло. Тож перед нами поставили завдання, використовуючи існуючі несучі конструкції, і виконуючи мінімальні будівельні роботи, виготовити сучасну і функціональну конструкцію.

Особливості Проекту

За основу проекту була вибрана алюмінієва фасадна система Reynaers CW50HI, з цієї системи ми вже зробили не один зимовий сад і нарікань від замовників ми не чули вже більше 10 років. До всього, довжина крокви більше 5 метрів, і з врахуванням снігового навантаження в нашому регіоні нам була необхідна дуже міцна стійка, а така не у всіх системах є.

Колір фарбування був обраний – золотий дуб, це імітація під дерево. Фактура має приємний вигляд і досить стійка на дотик.

Маючи великий досвід в будівництві зимових садів, ми одразу запропонували замовнику мультифункціональний склопакет, в парі з якісним кондиціонуванням і враховуючи, що половина сонячного дня приміщення знаходиться в тіні , це має забезпечити комфортні умови для людей і кімнатних рослин всередині.

Оскільки наша компанія притримується філософії максимального засклення і мінімальної кількості пертинів профілю, ми намагалися зробити можливим відкривання конструкції влітку якомога більшим і при цьому відштовхувалися від несучих конструкцій. З цього і виникла ідея зробити розсувні двері які заїзжають за цоколь зимового саду.

Всі конструкції які стоять на підлозі змонтовані на “Triotherm+”, що дає додаткове утеплення для самої холодної зони вікна.

Виходячи з того, що в зимовому саду критично важливо виконувати провітрювання за любої погоди, ми запропонували встановити в верхній частині зимового саду вікна з електричним відкриванням, а в нижній частині лицьового фасаду вікна що відкриваються назовні, що дає можливість забирати свіже повітря знизу і випускати нагріте повітря зверху.

Галерея