Регулювання денного освітлення впливає на комфорт людей, але також сприяє на енергоефективність вашої будівлі. Від гнучких рулонних екранів до фіксованих або рухомих структурних профілів. Рішення від GLASYS™ для захисту від сонця доступні в усіх формах, кольорах і типах обробки для оптимального персоналізованого вибору.

СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ - ЦЕ ЗАСОБИ

ЩО ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ І ЙОГО ШКІДЛИВИХ ВПЛИВІВ

Впливи від сонця надходять в приміщення через вікна або інші проєми в стінах будівель. Сонцезахисні системи можуть включати в себе різноманітні вироби, такі як:


  Рулонні штори, Жалюзі, Ролети

  Маркізи, Перголи, Рольставні

  Сонцезахисні козирки та інше...

СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ - МОЖУТЬ БУТИ

ВСТАНОВЛЕНІ НА БУДЬ-ЯКИХ ТИПАХ БУДІВЕЛЬ

Включаючи - житлові будинки, офіси, магазини, склади. Також ці системи захищають від бліків сонця, що можуть викликати дискомфорт для людей в приміщенні.

  Крім того, вони можуть захищати меблі, текстиль та інші матеріали від вигорання на сонці, що дозволяє продовжити іх гарний вигляд.


  Збереження від вигорання

ГОЛОВНОЮ ФУНКЦІЄЮ СОНЦЕЗАХИСНИХ СИСТЕМ, Є

КОНТРОЛЬ НАД ВХІДНИМ СОНЯЧНИМ СВІТЛОМ ТА ТЕПЛОМ

Це дозволяє зменшити навантаження на системи опалення та кондиціонування повітря в будівлях, зменшуючи при цьому витрати на електроенергію.

  Ефект пасивного енергозбереження.


  Економія електроенергії

  Заощадження грошей

Правильно сконструйовані карнизи, як правило, є найпростішим і найменш дорогим методом затінення. Зазвичай для південної сторони це все, що потрібно для більшості одноповерхових будинків.

Деякі дизайнери можуть уникати корректного визначення розмірів карнизів, помилково вважаючи, що цей процес складний. Точні кути для кожної широти можна обчислити за допомогою простого розрахунку, описаного нижче. Вони змінюють лише день і місяць, коли сонце починає світити в вікно восени та затінювати його навесні.

Наступні прості емпіричні правила гарантують, що вікно, орієнтоване на південь, буде повністю затемненим протягом місяця протягом літнього сонцестояння та отримує повний доступ сонця протягом зимового сонцестояння.

Емпіричне правило 45% для широт на південь від 50,3° пн.ш. включно

Як правило, ширина карниза повинна становити 45% висоти від підвіконня до низу карниза. Прагніть до стабільної висоти підвіконь, де це можливо, і подовжіть карниз над дверима або вікнами на повну висоту. Це дозволяє просто виконати правило 45% з наступними стандартним нависанням карнизів:

  1. 450 мм, де висота 900–1200 мм
  2. 600 мм для висоти 1200–1350 мм
  3. 900 мм для висоти 1350–2100 мм
  4. 1200 мм для висоти 2100–2700 мм.

Якщо висота підвіконня на одному південному фасаді різна, встановіть звис карниза на середню висоту підвіконня для більших скляних площ. У теплішому кліматі перейдіть до найближчого розміру, а в прохолоднішому кліматі зменште до найближчого розміру. Подумайте, як зміна клімату та потепління можуть вплинути на потреби в опаленні будинку. Щоб уникнути постійного затемнення скла у верхній частині вікна, переконайтеся, що відстань між верхньою частиною скління та нижньою стороною карниза становить принаймні 30% висоти — це важливіший компонент конструкції карниза, ніж ширина навісу, особливо в взимку, адже це не дає компенсацію сонячних надходжень вдень у повній мірі. Це не завжди можливо зі стандартними деталями карнизів, які розташовані на одному рівні з висотою 2100 мм (тобто на рівні верхньої частини вікна, як на малюнку).

Наступні прості емпіричні правила гарантують, що вікно, орієнтоване на південь, буде повністю затемненим протягом місяця протягом літнього сонцестояння та отримує повний доступ сонця протягом зимового сонцестояння.

Vodafone Campus Düsseldorf

Велика заслуга у створенні цих сонцезахисних пристроїв належить архітектору Ле Корбюзьє, який у 1950-х роках використовував зовнішні бетонні конструкції у вигляді сітки, щоб підтримувати прохолоду всередині будівель у спекотному кліматі, наприклад, у його проекті Чандігарх в Індії.

Сьогодні ми бачимо сучасні версії цих сонцезахисних систем, які вже, як правило, легші та часто виконані з тонких дерев'яних чи алюмінієвих ламелей на будинках у багатьох регіонах.

Сьогодні існує багатий асортимент сонцезахисних систем з ламелей, розсувних віконниць та алюмінієвих штор.
Обмежующи потрапляння сонячного світла всередину будівлі, наші засоби захисту від сонця знижують потребу в штучному затемненні, одночасно контролюючи сонячну енергію та тепло.
Таким чином, опалення та кондиціонування повітря можна уникнути або, у будь-якому випадку, обмежити.
Система фіксованих ламелей позиціонується як універсальне та естетичне рішення, що забезпечує ще більший комфорт для мешканців при одночасному зниженні впливу будівлі на навколишнє середовище.
Це пасивна технологія, яку можна адаптувати у різних варіантах до індивідуальних потреб проекту, а також до архітектурного стилю будівлі. У поєднанні з алюмінієвими фасадними та віконними системами від GLASYS™ досягається гармонійне естетичне рішення.

ВИГЛЯД ЗОВНІ БУДИНКУ

ВИГЛЯД ЗСЕРЕДИНИ ПРИМІЩЕННЯ - ЗАТЕМНЕННЯ СОНЦЕЗАХИСНИМИ ЛАМЕЛЯМИ

У нас є асортимент алюмінієвих профілів для аероламелей, різних виробників, які задовольнять під будь-який проект.
Ширина наших профілів варіюється залежно від затінення, прольоту та естетичних вимог.
Аероламелі можна встановити горизонтально або вертикально та встановити під різними кутами, щоб забезпечити правильний баланс між затіненням, світлом і зовнішнім виглядом.
Ребра доступні у формі суцільного аерокрила або прямокутної форми, а також можуть постачатися з поліефірним порошковим покриттям або анодованим покриттям.

Щоб максимізувати ефективність фіксованих жалюзі, зверніться до нас, ми можемо проаналізувати конкретне розташування вашого будинку відносно руху сонця, включаючи кліматичну зону та широту, в якій знаходиться проект.
Горизонтальні ламелі найкраще працюють на південних фасадах, тоді як вертикальні ламелі більш ефективно пом'якшують сонячні промені на східному та західному фасадах через кут нахилу сонця в небі протягом дня.

Система була розроблена швейцарським архітектором і містобудівником Шарлем Едуардом Жаннере, піонером пасивного контролю енергії, який вперше застосував сонячне затінення на багатоповерхових будинках у 1930-х роках.
Від французької Brise-Soleil, буквально «розбивач сонця». Являє собою екран, зазвичай з жалюзі, розміщений на зовнішній стороні будівлі, щоб захистити вікна від прямого сонячного світла.

ВСТАНОВЛЕНІ НА БУДЬ-ЯКИХ ТИПАХ БУДІВЕЛЬ

Brise-Soleil не тільки є чудовою архітектурною особливістю будь-якої нерухомості, але також працює як система захисту від сонця, яка зменшує надходження тепла в приміщення шляхом затінення прямих сонячних променів.
Конструкція та виготовлення повністю виготовлені з алюмінію з екструдованими алюмінієвими лезами, закріпленими та нахиленими під певним кутом, з останніми вирізаними стійками, усі з порошковим покриттям для захисту.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ НАЙКРАЩЕ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ БРИЗ СОЛЕЙ?

КОЗИРКИ З ЛАМЕЛЯМИ BRISE-SOLEIL

Більшість систем Brise-Soleil виготовляються з алюмінію, але деревина все ще популярна.
Алюміній має хороші показники міцності і ваги та використовується для великих прольотів, або коли потрібно вигнути або зігнути ламелі .
Деревина важча і потребує міцнішого кріплення, тому може збільшити загальну вартість. Це може бути більш стійким (хоча не настільки, як можна було б подумати), але час доставки може бути довшим. Системи дерев’яного бризу зазвичай вицвітають або вигоряють, що може бути частиною задуму проекту, і потребують вогнестійкої обробки.

 

  Порошкове покриття та анодування дають алюмінію безмежні можливості дизайну – його можна навіть спроектувати так, щоб він виглядав як дерев’яний солей. Для досягнення найуспішнішого результату остаточний вибір матеріалу визначатиметься низкою змінних і стане результатом співпраці між архітектором і виробником.

ПЕРЕВАГИ ТА ЗРУЧНІСТІ ПРИ ВИКОРИСТАННІ БРИЗ СОЛЕЙ

АЛЮМІНІЄВИЙ BRISE-SOLEIL

  Хороші показники міцності та ваги

  Можна виготовляти в різні форми

  Не потребує догляду

  Вогнестійкий

  Можна застосовувати для різних ефектів

ЖАЛЮЗІ

Регульоване затінення дозволяє користувачеві вибрати бажаний рівень затінення. Це особливо корисно навесні та восени, коли потреби в опаленні та кондиціонуванні змінюються.
Регульоване затінення забезпечує більший контроль, водночас дозволяючи маніпулювати рівнем денного освітлення та видами. Відповідні регульовані системи включають розсувні екрани, жалюзі, жалюзі, висувні маркізи та регульовані зовнішні жалюзі.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ РЕГУЛЬОВАНІ СОНЦЕЗАХИСНІ ЖАЛЮЗІ

ЗАВНІШНІ "ВЕНЕЦІАНСЬКИ" ЖАЛЮЗІ

Встановлені на відкритому повітрі сонцезахисні жалюзі мають форму поворотних горизонтальних ламелей і забезпечують високоефективний захист від сонця та тепла.
Жалюзі також дозволяють керувати яскравістю всередині, зберігаючи видимість назовні.
Дуже дизайнерські, ці жалюзі розроблені, щоб підкреслити архітектуру вашої будівлі та надати яскравості вашим фасадам.

  Стійкі до кліматичних умов ламелі залишаються стабільними за будь-якої погоди.

Зміна клімату не впливає на кути нахилу сонця, але необхідність тіні або надходження сонячного тепла може змінитися, що вплине на загальну стратегію проектування. Регульоване затінення (механічне або сезонна рослинність) полегшує адаптацію до мінливих кліматичних умов.

ПЕРЕВАГИ ТА ЗРУЧНІСТІ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЖАЛЮЗІ

АЛЮМІНІЄВІ ЖАЛЮЗІ ЗОВНІШНЬОГО ВИКОНАННЯ

  Зручний монтаж
Монтаж ідентичний монтажу ролетних воріт. Поставляється в зібраному вигляді, механізм вставляється в самонесучі направляючі.

  Сучасний і зручний зовнішній вигляд
Прямі лінії, повністю з алюмінію, ідеально вписується в сучасну архітектуру.Ви зберігаєте світло, коли жалюзі опускаються, ламелі залишаються нахиленими.

  Стійкість до вітру
Еквівалент вітру до 76 км/год (залежить від моделі).

  Оптимальна терморегуляція
Регулює проникнення світла і сонячного світла шляхом повертання алюмінієвих ламелей. Це один з найкращих термозахисних засобів. Вибирайте світловідбиваючі кольори.

МАРКІЗИ

ПЕРЕВАГИ ТА ЗРУЧНІСТІ РОЗКЛАДНИХ ТЕНТІВ

ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД СОНЯЧНИХ ПРОМЕНІВ

  Особливості
Ці висувні маркізи прості в експлуатації та забезпечують гнучке рішення для мінливих погодних умов, що робить їх ідеальним вибором як для дому, так і для бізнесу. Крім того, розкладні маркізи також прості у використанні та неймовірно міцні. Тент, що складається, нахиляється над внутрішнім двориком і акуратно втягується, залишаючи простір під ним вільним від перешкод.

  Сучасний і зручний зовнішній вигляд
Лицевий або стельовий монтаж. Алюмінієвий корпус , що складається з верхнього профілю, нижнього профілю та вантажної планки. Моторизоване, або ручне керування. Вмонтована світлодіодна підсвітка. Можливість додавання датчика сонця та/або датчика вітру.

  Стійкість до використання
Алюмінієвий шарнір важіль із направляючим роликовим ланцюгом, кришка ланцюга у відкритому положенні тенту та опора рук із пристроєм проти перекидання. Перевірено при 60 000 циклах.

  Захист від негоди
Незалежно від того, чи то суворе літнє сонце, чи осінні дощі, складані маркізи ідеально підходять для захисту від негоди.

ШАТЕРСИ - ВНОЧІ ДОДАЮТЬ ДИВА

ЩО ТАКЕ РОЗСУВНІ ПАНЕЛІ?

ПРОСТИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ СОНЦЕЗАХИСТ

Розсувні панелі є формою затінення бризу солей з гнучкістю зовнішніх жалюзі . Ви можете вирішити, чи зсунути панель перед вікном, чи зсунути її повністю. Це дає вам свободу створювати найкращий клімат у приміщенні як влітку, так і взимку.

Алюмінієві розсувні сонцезахисні панелі відволікають тепло від падаючого сонця, інтегруючи контроль освітлення в огородження будівлі. Вони не тільки забезпечують виняткову функціональність, але також допоможуть архітекторам створити характерний вигляд поверхні будівлі. Добре продумані конфігурації панелей можуть бути настільки ж вражаючими, наскільки і ефективними, затінюючи фасад від низьких або високих кутів сонячного проміння, створюючи естетичний вигляд.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ РОЗСУВНІ ПАНЕЛІ - ШАТЕРСИ

ЗСУВНІ СОНЦЕЗАХИСНІ ПАНЕЛІ

Сучасний погляд на традиційний дизайн, наші жалюзі забезпечують гнучкі та адаптовані системи затінення для будь-якої будівлі, зберігаючи незмінний вигляд фасаду.
Екрани розсувних панелей підвішені зверху з ходовою частиною для жалюзі, що міститься у верхній рейці.
Каркаси виготовлені з екструдованих алюмінієвих профілів, які дозволяють приховати деталі кріплення для вибраного наповнення, яким можуть бути алюмінієві ребра, дерев’яні ребра, перфоровані листи або розширена сітка.
Зазвичай шатерси керуються вручну, але доступні моторизовані опції, які пересувають жалюзі вздовж рейок. Існують варіанти поворотних і подвійних віконниць, а також регульовані вручну жалюзі в рамах жалюзі, які додають більшого затінення та контролю конфіденційності для кінцевого користувача.

  Стійкі до кліматичних умов алюмінійові ламелі залишаються стабільними за будь-якої погоди.
  Порошкове покриття та анодування дають алюмінію безмежні можливості дизайну – його можна навіть спроектувати так, щоб він виглядав як дерев’яний.

КРАЩИЙ КЛІМАТ У ПРИМІЩЕННІ

Розсувні панелі покращують вашу архітектуру, але, звичайно, вони роблять набагато більше. Леза блокують сонце та запобігають перегріву в приміщенні. Їхня конструкція дозволяє пропускати низьке зимове сонце вранці та ввечері, щоб ви могли максимально насолоджуватися вільним, природним і, перш за все, затишним теплом. Це означає, що розсувні панелі сприяють створенню здорового клімату в приміщенні.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ РОЗСУВНИХ ПАНЕЛЕЙ?

АЛЮМІНІЄВІ ШАТЕРСИ

  Розсувні панелі не тільки додають ефективного сонячного затінення, але й додають естетичну цінність вашій будівлі.

  Ваші розсувні панелі потребують незначного обслуговування, тому залишаються у відмінному стані без будь-яких зусиль.

  Ручне керування чи моторизоване керування ? У будь-якому випадку вам сподобається простота використання.

  У будинку не буде занадто жарко , а взимку ви зможете максимально набрати сонячного тепла.

ПАРУС - ТІНЬОВА ТКАНИНА

ТІНЬОВА ТКАНИНА - "ПАРУС"

ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ПРОСТОТОЮ І НИЗЬКОЮ ВАРТІСТЮ

  Легкий спосіб створити тінь
Чи не дороге економне рішення для забезпечення сонцезахисту тераси або майданчика.
Зазвичай застосовується коли необхідно невеликими засобами і коштами реалізувати захист від сонця або створити екстер'єр за задумом дизайнера.

  Особливості затінення з тканини
Фіксоване сонцезахисне шторне вітрило — це звичайний за формою дизайн, який повторює вітрила. Воно складається з тканини для затінювання, зшитої
разом, щоб створити бажану об’емну форму.

ТІНЬОВА ТКАНИНА - ЯК ЦЕ ВЛАШТОВАНО?

ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

Кілька шарів шторної тканини зшиті разом, щоб надати вітрилу міцності.
Площини формуються разом, щоб створити єдину форму, подібно до структурованого костюма.
Краї полотна тканини підгинають і підшивають. Кожен край вітрила має дріт з нержавіючої сталі, вставлений у край для додаткової підтримки.
Вітрило натягується за допомогою стяжок, і кути можна туго витягнути.

Така конструкція дозволяє щільно витягнути вітрило, додаючи вітрилу міцності та мінімізуючи коливання від вітру.