Перегородка – це конструкція, яка призначена для поділу замкнутого простору та забезпечення гнучкості при плануванні приміщення.

Інтер’єрні перегородки — це більше, ніж здається на перший погляд . За їхніми простими поверхнями ховаються матеріали та рішення, ретельно підібрані та поєднані, щоб відповідати конкретним вимогам щодо дизайну, функціональності, структурної міцності, довговічності та звукоізоляції. Використання алюмінію та скла в різноманітних пропорціях і поєднаннях дає безмежні можливості в проектуванні та реалізації найрізноманітніших сміливих та стильних рішень в зонуванні простору приміщення.

РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ ВЕРХНЬОПІДВІСНІ

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ БУВАЮТЬ ВЕРХНЬОПІДВІСНИМИ АБО НИЖНЬООПОРНИМИ (КОВЗАЮЧИМИ)

  Переваги верхньопідвісних
У верхньопідвісних системах направляюча по якій рухається розсувна стулка кріпиться до стелі і тому підлога залишається абсолютно рівною та вільною від елементів перегородки.

  Оздоблення
Направляюча може бути видимою або прихованою в стелю та з місцем для дотягувача стулок який забезпечує їх плавне паркування або без нього.

  Особливості верхньопідвісних
Треба зауважити що вся вага рухомих частин припадає на направляючу тому вона має бути надійно закріплена, якщо конструкція стелі не надає такої можливості (гіпсокартон або підвісна стеля) то обов’язково треба передбачити в ній закладні деталі для надійного кріплення направляючої.

РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ НИЖНЬООПОРНІ (КОВЗАЮЧІ)

ВЕРХНЯ І НИЖНЯ НАПРАВЛЯЮЧІ

  Переваги нижньоопорних
Дозволяють робити пререгородки більш великих габаритів тому що нижня направляюча витримує більшу вагу.

  Оздоблення
В нижньоопорних системах до верхньої направляючої додається ще нижня яка кріпиться до підлоги.

  Варіанти вибору
Нижні направляючі як і верхні можливо робити накладними або врізними в підлогу.

  Особливості нижньоопорних
В таких системах вся вага розподіляється на нижню направляючу, а верхня тільки підтримує рухомі частини у вертикальному положенні.

РОЗСУВНІ БЕЗРАМНІ ПЕРЕГОРОДКИ

РОЗСУВНІ ЦІЛЬНОСКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

  Особливості конструкції
В таких перегородках скло не має алюмінієвої рамки по периметру тому всі елементи кріплення фурнітури виконуються безпосередньо за скло.

  Надійність і безпека
В таких перегородках скло є самонесучим елементом конструкції то ж відповідно воно має достатню товщину 10 – 12мм і обов’язково гартується.

  Вигляд
Перегородки візуально прозорі та легкі для сприйняття.

  Економія
В порівнянні з іншима мають більший економічний ефект.

Конструктивно такі перегородки зовні схожі на розсувні але стулки в них відчиняються як класичні двері тобто мають петлі та дверні ручки. Це потребує простору в зоні відчинення стулки.

Скло в перегородках в залежності від дизайну та функціонального призначення може бути як прозоре так і тоноване в масі (кольорове) «бронза» , «графіт» або матове. Також можливе використання візерункового скла , наприклад «флутс».

Розсувна перегородка з тонованим склом «Бронза»
Розпашні інтер’єрні двері з тонованим склом «Графіт»
Перегородки з матовим склом
Розсувна перегородка зі склом «Флутс»

 

Перегородки зі Склом «Флутс»

Перегородки можуть бути і стаціонарні. Будь ласка, подивіться. Дякуємо...

Контакти для запитань

(067)971-07-10 (066)366-22-28